Dom

Zhengzhou Zhuofeng Aluminum Co.,Ltd profil firmy

profil firmy
Zhengzhou Zhuofeng Aluminium Co., Ltd (w skrócie ZFALU), założona w 2006 roku, znajduje się w Huiguo Town, słynnej stolicy aluminium prowincji Henan, jest profesjonalnym producentem i zajmuje się badaniami, rozwojem, produkcją, sprzedażą i serwisem aluminium folia, blacha aluminiowa, cewka aluminiowa i koło aluminiowe. Ponadto sprzedajemy również aluminiową płytę dla budownictwa i statków, aluminiową płytę lustrzaną i motoryzacyjną płytę ze stopu aluminium.

Mamy bogate doświadczenie i poświęcamy się ścisłej kontroli jakości i uważnej obsłudze klienta. Twoje zapytanie zostanie potraktowane poważnie i udzielone na czas. Twoja satysfakcja jest dla nas dążeniem do celu.

W ostatnich latach nasza firma wprowadziła szereg zaawansowanych urządzeń, w tym walcarki na gorąco, walcarki na zimno, walcarki do folii, maszyny do wyżarzania, maszyny do cięcia wzdłużnego, prostownice napinające itp.

Ponadto uzyskaliśmy również autoryzowane certyfikaty, takie jak ISO 9001, SGS, BV itp. Po naszych wysiłkach nasze produkty są eksportowane za granicę. Obejmuje główne rynki Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, Oceanii, Bliskiego Wschodu, Azji Wschodniej, Europy Zachodniej itp. Zamówienia OEM i ODM są dla nas dopuszczalne. Zapraszamy do kontaktu z nami i omówienia swoich wymagań z naszym Centrum Obsługi Klienta.

„JAKOŚĆ JEST NAJWYŻSZA, REPUTACJA JEST NAJWAŻNIEJSZA” to nasz cel.

ZFALU zawsze cię wita!

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Zhengzhou Zhuofeng Aluminium Co., Ltd 2006 do tej pory zaindukowaliśmy więcej linii produkcyjnej i poszerzyliśmy nasze linie produkcyjne.

Reforma chińskiego systemu akcjonariatu.

Zhengzhou Zhuofeng Industrial Co., Ltd 1989–2006 zajmował się blachą aluminiową i cewką.

Chiny Zhengzhou Zhuofeng Aluminum Co.,Ltd profil firmy Chiny Zhengzhou Zhuofeng Aluminum Co.,Ltd profil firmy Chiny Zhengzhou Zhuofeng Aluminum Co.,Ltd profil firmy Chiny Zhengzhou Zhuofeng Aluminum Co.,Ltd profil firmy Chiny Zhengzhou Zhuofeng Aluminum Co.,Ltd profil firmy
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : zfalu

Ilość pracowników : 300~500

Coroczne wyprzedaże : 300,000-1,000,000

Rok założenia : 2006

pc Export : 90% - 100%

Zostaw wiadomość

Oddzwonimy wkrótce!